Wynajem samochodów dla firm – Poznań MyCar

Rozwój firmy to priorytet dla każdego właściciela. Często, kiedy przedsiębiorstwo się rozrasta, niezbędnym staje się wyposażenie pracowników w auta służbowe. To rozwiązanie nie tylko funkcjonalne, ale przede wszystkim podnoszące prestiż firmy. Nie da się ukryć, że zakup nowych pojazdów to dość kosztowna inwestycja. W przeciwieństwie do wynajmu samochodów dla firm, oferowanych przez profesjonalną wypożyczalnię aut  Poznań MyCar. Korzystając z usług wynajmu, możesz w jednej chwili nabyć wiele pojazdów.

Opcja krótkoterminowa oraz długoterminowa

Najkorzystniejszym rozwiązaniem dla firm będzie wynajem samochodów w okresie długoterminowym. Stały, miesięczny wydatek pozwala na bezpieczne kontrolowanie budżetu i w dużo mniejszym stopniu obciąża konto bankowe, niż jednorazowy – wysoki koszt. Jeżeli zaistnieje potrzeba dobrania dodatkowego auta na kilka dni, warto zdecydować się na ofertę krótkoterminową. W zależności od potrzeb przedsiębiorców, dobierana jest odpowiednia opcja wynajmu samochodów. Każdy przypadek bowiem, traktowany jest indywidualnie – z najwyższym zaangażowaniem.

Dostępne modele samochodów

W zależności od branży, w której działa firma oraz stanowisk zajmowanych przez poszczególnych pracowników, przedstawione zostały rozmaite modele samochodów osobowych lub dostawczych. Niezależnie od wyboru, firma MyCar Poznań stawia wyłącznie na solidnych, sprawdzonych producentów bezpiecznych aut, m.in. Renault, Toyota, Volkswagen, Peugeot i inne. Komfort i satysfakcja kierowców to najważniejsze cele wypożyczalni MyCar!

Nie zwlekaj!Skontaktuj się ze specjalistami, którzy chętnie udzielą porad w zakresie wyboru samochodu dla firmy. Na stronie internetowej wypożyczalni znajdziesz informacje dotyczące mocy, pojemności skokowej, ładowności, rodzaju paliwa oraz skrzyni biegów. Wszelkie dodatkowe pytania – również dotyczące wynajmu – należy kierować do pracowników wypożyczalni.

Wynajem samochodów dla firm – MyCar Poznań. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego!