Wynajem krótkoterminowy – Poznań, MyCar

Weekend za miastem, tymczasowe zastępstwo pojazdu albo jednorazowa podróż – jest wiele okazji, dla których warto zdecydować się na wynajem krótkoterminowy. Nawet jeśli na co dzień korzystamy z własnego samochodu, w niektórych przypadkach warto skorzystać z usług wypożyczalni aut. Firma MyCar, która swoją siedzibę ma na ulicy Piątkowskiej w mieście Poznań, oferuje szeroki wybór rozmaitych producentów – zawsze w atrakcyjnej cenie.

Do kogo skierowana jest oferta wynajmu krótkoterminowego?

  • Firm działających sezonowo – najlepiej w okresie nieprzekraczającym jednego miesiąca.
  • Kierowców realizujących konkretne projekty, ściśle ograniczone czasowo.
  • Przedsiębiorstw uwzględniających wyjazdy służbowe pracowników.
  • Właścicieli aut, które uległy awarii lub kolizji.
  • Osób, które tymczasowo zostały pozbawione auta.
  • Przyjezdnych, zainteresowanych wynajmem samochodu na terenie Poznania.

Dostępne modele

W ofercie uwzględniono zarówno samochody dostawcze, jak i modele osobowe. Firma MyCar Poznań stawia wyłącznie na solidnych producentów. W zależności od indywidualnych preferencji kierowców, do wynajmu krótkoterminowego przygotowano samochody z manualną skrzynią biegów oraz tzw. automaty – m.in. Peugeot Partner, Renault Kangoo, Toyota Verso 2.2, Volkswagen Golf 1.9 i wiele innych. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą, dostępną w zakładce SAMOCHODY.

Skorzystaj z usług MyCar Poznań

Nie musisz prosić kolegi lub szwagra o pożyczenie auta. Sprawdź ofertę wynajmu krótkoterminowego proponowanego przez doświadczoną wypożyczalnię samochodów – MyCar z siedzibą w Poznaniu. Tego typu przedsiębiorstwa działają z myślą o kierowcach, którzy potrzebują auta praktycznie natychmiast. Wykwalifikowani pracownicy chętnie odpowiedzą na każde pytanie dotyczące usług oraz poszczególnych modeli pojazdów osobowych i dostawczych. Zainteresowany? Nie zwlekaj!

Wynajem krótkoterminowy – MyCar Poznań. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, w celu ustalenia szczegółów zamówienia. Serdecznie zapraszamy!