Wynajem długoterminowy – Poznań MyCar

Planujesz założyć własną działalność i właśnie zastanawiasz się nad kwestią samochodów służbowych? A może już dawno otworzyłeś swoją firmę i solidne auto to coś, czego brakuje Ci do pełni szczęścia? Zapoznaj się z atrakacyjną ofertą wypożyczalni MyCar Poznań i sprawdź zakładkę: wynajem długoterminowy. Taka propozycja jest niezwykle interesująca dla właścicieli zarówno małych, jak i większych przedsiębiorstw, którzy nie chcą kupować aut na własność i wolą korzystać z usług zewnętrznych firm. Ponieważ preferencje kierowców nieustannie się zmieniają, w przypadku wynajmu istnieje możliwość systematycznych wymian aut, na inny model.

Jeden, dwa… a może cała flota?

Propozycja wynajmu długoterminowego obejmuje zarówno pojedyncze modele, jak i całe floty samochodów służbowych. Firma MyCar Poznań dostosowuje ofertę do indywidualnych potrzeb przedsiębiorców. Ponieważ klienci wypożyczalni zajmują się prowadzeniem rozmaitych działalności, potrzebują różnych pojazdów – zarówno osobowych, jak i dostawczych. Stawiamy wyłącznie na solidne, bezpieczne marki, które są w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Satysfakcja kierowców jest najważniejsza, dlatego każdy przypadek rozpatrywany jest osobno – a propozycja wynajmu opracowywana z najwyższym zaangażowaniem.

Zalety wynajmu długoterminowego:

  • Możliwość częstych zmian samochodu.
  • Stałe stawki miesięczne.
  • Dokładne planowanie budżetu.
  • Brak wpływu na zdolność kredytową.
  • Odliczenie pojazdu od podatku VAT.

Nie zwlekaj!

Jeszcze dziś skontaktuj się z pracownikami wypożyczalni MyCar Poznań, w sprawie wynajmu długoterminowego samochodów. Wykwalifikowani przedstawiciele chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania oraz rozwieją kążdą wątpliwość. W zależności od preferencji i oczekiwań kierowców, stworzą stosowną ofertę, spośród której z pewnością dokonają Państwo wyboru.

Zdecyduj się na atrakcyjny wynajem długoterminowy z wypożyczalną MyCar Poznań. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Serdecznie zapraszamy!