Pojazd zastępczy –  Poznań, MyCar

Awarie samochodów zawsze przytrafiają się wtedy, kiedy auto jest nam najbardziej potrzebne. W takich sytuacjach, rozczarowani kierowcy często muszą modyfikować swoje plany, a czasami nawet z nich rezygnować. Nie pozwól, żeby zepsute auto wpłynęło na Twój harmonogram i pokrzyżowało Twoje zamiary. Skorzystaj z atrakcyjnej cenowo oferty wypożyczalni samochodów – Poznań MyCar i wybierz pojazd zastępczy na okres naprawy Twojego samochodu!

Jaki samochód zastępczy wybrać?

W zależności od przeznaczenia, w ofercie znajdziesz zarówno modele osobowe, jak i dostawcze. Ponieważ największy procent klientów stanowią osoby wykorzystujące samochód w codziennej pracy, propozycje zostały skonstruowane w taki sposób, aby każdy znalazł odpowiednie auto zastępcze. W ofercie znajdziesz pojazdy solidnych producentów, m.in. Toyota, Citroen, Volkswagen, Peugeot, Renault. Propozycje aut dostawczych zostały zróżnicowane, dzięki czemu możesz wybierać spośród pojazdów zastępczych o większej lub mniejszej ładowności i przestrzeni ładunkowej

Na co zwrócić uwagę?

Wybierając samochód zastępczy, zapoznaj się dokładnie z jego parametrami. Firma MyCar, Poznań, scharakteryzowała każdy model, dzięki czemu przed dokonaniem zamówienia, możesz zapoznać się z opisem aut. Zastanów się, jakie opcje Cię interesują. Manualna skrzynia biegów czy atrakcyjny automat? Benzyna czy olej napędowy? Dowiedz się więcej, także na temat mocy silnika, pojemności skokowej oraz liczby drzwi. Sprecyzuj swoje wymagania, a bez trudnu znajdziesz propozycję, która im sprosta.

Skontaktuj się z MyCar Poznań

Zapoznałeś się z ofertą i zdecydowałeś, które auto zastępcze zamawiasz? A może potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego pojazdu? Nie zwlekaj. Już dziś skontaktuj się z doświadczonymi pracownikami firmy MyCar, którzy nie tylko przedstawią szczegółową ofertę samochodów, ale także udzielą odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania. Skorzystaj z porady fachowców, którzy doskonale wiedzą, jakie auta proponują.

Wybierz bezpieczny pojazd zastępczy. Wypożyczalnia aut MyCar, Poznań z siedzibą na ulicy Piątkowskiej. Serdecznie zapraszamy!